You could buy
You can buy one of the following:
-
-
-
One litre of butter
One litre of butter for £4.72 (COL$13,780) -
-
Shopping list
You can buy all of the following:
-
1 One litre of ribena
One litre of ribena for £2.99 (COL$8,726) -
-
1 McFlurry
McDonald's Ice Cream for £1.20 (COL$3,502) -
1 Cup of instant coffee
Cost per cup of instant coffee for £0.05 (COL$134.20) -
1 A grain of sand made of double gloucester
A grain of sand made of double gloucester for £0.00 (COL$0.00)